Türkçe English  
     
Ana Sayfa Şirket Profili Üzüm İşletmemiz Ürünlerimiz İhracat İletişim  
 

   Hakkımızda

 Geçmişi 1950’li yılların başında İzmir Yenişehir’de İsmail Bey’in faaliyet gösterdiği leblebici dükkanına kadar uzanan “Ümit FİLİZ Onur Kuruyemiş Gıda San. Tic. Ltd. Şti.” 30.12.1994 tarihinde kurulmuştur.

Onur Kuruyemiş halen ikinci kuşağın yönetiminde 1 merkez 3 şube ile İzmir Gıda Çarşısı’nda hizmet vermeye devam etmektedir. Şirketimizde kuruyemiş çeşitlerinin çiğ ve kavrulmuş olarak satışı yapılmaktadır.
Ayrıca Bornova Doğanlarda 3000 metrekare alan üzerine kurulmuş olan fabrikamızda depolama, üretim ve sevkiyat hizmetleri yapılmaktadır.
İzmir-Ankara yolu üzerinde Ören mevkiinde bulunan ISO 9001:2000, HACCP belgelerine ve bütün teknolojik alt yapıya sahip olan Onur Ege Üzüm İşletmemizde kuru üzüm işlenmesi, yurt içi ve yurt dışı satış konusunda her türlü çalışma yapılarak tüketicinin ihtiyaçlarına cevap verilmektedir.

”Ümit FİLİZ Onur Kuruyemişleri Gıda San Tic Ltd Şti” gerek satış ve üretim yerlerinde gerekse pazarlama ağında çalışan uzman personelleri ile 80 kişilik büyük bir hizmet ağıdır.
Hedefimiz, dün olduğu gibi bugün ve yarında kuruyemiş sektöründe bol çeşit ve kaliteli ürünleri ile öncü bir marka olup tüketiciye eksiksiz hizmet vermektir.

 
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Onur Kuruyemiş Ltd. Şti.
datapark